Wellness Orion, Brno Lesná spolupracuje s CLUBSPIRE

orion sauna
orion sauna

Ideální místo na krásný wellness víkend

Wellness Orion je součástí stejnojmenného hotelu a nachází se na severu Brna. Nabízí se jako ideální místo pro všechny, kdo jsou na služební cestě, nebo si chtějí užít wellness a relax v centru Brna.

orion sauna2
orion sauna2

Nové wellness v Brně

V Orion Wellness si každý najde svoje. Můžete si zacvičit ve fitness vybaveném stoji Star Trac, jít si zaplavat do bazénu nebo si odpočinout v jedné ze 4 saun. Pokud hledáte soukromí, tak využijte privátní whirlpool. Služby je možné kombinovat díky balíčkům služeb s výhodnou cenu. Na služby je také možné využít kartu MultiSport. Jako bonus si můžete vychutnat pokrmy s nádechem italské kuchyně v přízemí budovy.

orion fitness
orion fitness

CLUBSPIRE řešení

Pomohli jsme s integrací systému tak, aby bylo možné kontrolovat celý provoz wellness. Oživili jsme turniket, který zde již měli nainstalovaný, vyměnili jsme čtečky a propojili ho se systémem. Také jsme vybavili recepci. Pravidelní návštěvníci využívají k identifikaci věrnostní karty. Pro pohyb po provozu dostanete čipové hodinky, kterými se identifikujete na recepci, uzavřete si šatní skříňku a také projdete přes turniket. V online rezervacích máte možnost se zaregistrovat, nebo si dobít deposit. Díky tomu ušetříte čas strávený na recepci. Část plateb za údržbu systému jsme vyřešili formou firemního barteru, který rádi využíváme.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Kontaktujte nás