Již více než 300 úspěšných instalací

Systém CLUBSPIRE pomohl sportovním centrům odbavit již velké množství zákazníků. Přečtěte si, co o nás uživatelé CLUBSPIRE říkají.

Mapa center našich zákazníků

Díky CLUBSPIRE se nám podařilo zrychlit odbavení klientů na recepci, odstranili jsme chyby na recepci, protože veškeré položky jsou fixně zadány a nemůže dojít k chybě u účtované položky, která je vypočítána vždy dle nastavené slevy u klienta. Klienti si zvykli využívat online rezervace a díky zavedení storno poplatků jsme zefektivnili vytížení rezervací. S CLUBSPIRE jsme velice spokojeni mimo jiné také proto, že programátoři neustále CLUBSPIRE vyvíjí a máme tak přístup ke všem novinkám programu.

Kateřina Klenorová, Hcentrum, Pardubice

Cílem H-centra je inspirace ke zvyšování sportovní výkonnosti a k získání kondice a především ke zvýšení kvality životní úrovně, snímání stresových zátěží a k nalézání tělesné, duševní, ale i sociální harmonie.

V H-centru naleznete tyto aktivity:

• 2 tenisové kurty, z toho dva v létě odkryté
  • 3 badmintonové kurty
  • horolezeckou stěnu a bouldering
  • posilovnu
  • multifunkční sál (Spinning, Pilates, Power joga, Aerobic,...)
  • 2 bowlingové dráhy
  • saunu (finská + infra)
  • solárium
  • vířivky
  • masáže
  • VIP salónek