Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Brněnští milovníci saunování se při rezervaci nezapotí

CLUBSPIRE najde využití nejen ve velkých fitness centrech a sportovištích. Dokládá to nová instalace v centru Brna.

Sauna u Andersena se nachází v Brně na ulici Slovákova a nabízí 8 míst. Každé z nich si nyní můžete rezervovat prostřednictvím systému CLUBSPIRE. Nehrozí tak, že byste přišli do neroztopené sauny nebo aby na vás naopak už nezbývalo místo.

CLUBSPIRE se hodí i pro relaxační a wellness centra

Provozovatelé sauny u Andersena si nechali navrhnout řešení na míru, které je u CLUBSPIRE vyšlo velmi výhodně.

Základ tvoří moduly e-mail, permanentky a webové rezervace. Každý návštěvník si tedy může na pár kliknutí rezervovat místo v sauně a provozovatelé mu mohou e-mailem nabídnout zvýhodněnou permanentku. Odborníci doporučují navštěvovat saunu dvakrát týdně, takže permanentka rozhodně přijde vhod.

Kromě softwarového řešení jsme k Andersonovi dodali i drobný hardware v podobě záložního zdroje a rozšíření paměti RAM.

Pokud i vy řešíte, jak dosáhnout rychlejšího a komfotnějšího odbavení zákazníků ve vašem relaxačním centru, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE