Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

CLUBSPIRE velmi úspěšný v Košicích

Začátkem dubna zprovoznil náš tým hned dvě komplexní instalace v Košicích. V tomto městě již tedy pomáhá software CLUBSPIRE celkem třem velkým sportovním centrům s jejich správou a péčí o zákazníky.

Forma Club

Forma Club sportovcům nabízí služby velkého fitness centra včetně sálů pro skupinové lekce, dva squashové a jeden badmintonový kurt - to vše pod jednou střechou. K relaxaci po sportovním výkonu je pak k dispozici velmi dobře vybavené wellness, kde zákazníci centra najdou vše od suchých saun, přes parní lázně a vířivky až po solárium.

Každé moderní sportovní centrum s širokou nabídkou služeb čelí před svým otevřením výzvě v podobě softwarového řešení pro jeho správu, odbavení a péči o zákazníky. Stejně tomu bylo i v případě tohoto košického fitka, které požadovalo opravdu robustní řešení, jenž by dokázalo "růst s centrem" a zvýšenými nároky na jeho správu. Původně vybraný software bohužel přestal tomuto projektu vyhovovat, proto se jeho majitelé obrátitli na tým CLUBSPIRE. Ten se úpěšně vypořádal s touto výzvou a na začátku dubna tak dokončil instalaci velmi sofistikovaného řešení.

V rámci softwarové dodávky pomáhá tomuto klientovi téměř kompletní průřez moduly CLUBSPIRE zahrnující vše od webových rezervací a e-plateb přes správu členství včetně kreditového systému až po pokročilé marketingové nástroje.

Nebyl to jen software, čím se tým CLUBSPIRE v rámci tohoto centra zabýval. Dodali jsme také hardware v podobě čtečky magnetických čipů a fiskálních tiskáren, které budou možná již brzy nutností i na českém trhu, na níž jsme v předstihu připraveni.

Family Gym

Multifunkční centrum se také rozhodlo vyřešit problematiku své správy speciálním softwarem pro sportovní centra CLUBSPIRE, je multifunkční projekt FamilyGym. Ten nabízí, jak už jeho název napovídá, sportovní vyžití pro celou rodinu, včetně nejmenších dětí. Kromě fitness a bohaté nabídky cvičení a tréninků vedených zkušenými lektory nabízí toto sportovní centrum také velkou tělocvičnu a kurty pro squash i tenis.

Po sportovním výkonu přijde vhod trocha odpočinku, o který je postaráno v rámci wellness zázemí. Zde najdete finskou i infrasaunu spolu s bazénem v krásně zrekonstruovaném prostředí. K dispozici je také příjemná kavárna.

Široká nabídka služeb centra a velký zájem ze strany zákazníků přivedli majitele FamilyGym k myšlence zastřešení jeho správy pod jeden systém. Tím se stal komplexní software CLUBSPIRE, který se tak stará o celkovou péči o zákazníka od webových rezervací přes zákaznické motivátory (členství, kredit, permanentky, firemní zákazník) až po správu kavárny pomocí modulu Touch.

Stejně jako Forma Club i FamilyGym využil možnosti zajištění dodávky hardwaru v podobě čteček a tiskáren.


Oběma velmi zdařilým košickým projektům přejeme do budoucna hodně úspěchů a nových spokojených zákazníků. Ti z vás, kteří se o našich instalacích chcete dozvědět více, nás neváhejte kdykoli kontaktovat. Rádi se podělíme o své bohaté zkušenosti.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více