Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Další slovenské fitness centrum vsadilo na CLUBSPIRE

Slovenský trh je plný velmi zajímavých projektů menších sportovních center. Je jím i další nový zákazník CLUBSPIRE, u kterého jsme nedávno instalovali náš komplexní software pro řízení fitness center. Přečtěte si krátce o tom, jak dokážeme těmto menším klientům pomoci.
First Complex Šaštín

Ačkoli se prostory fitness centra FirstComplex nachází v poměrně malé obci, dokázali si jeho majitelé za 8 let fungování vybudovat velmi slušné jméno a klientelu jak mezi domácími, tak i přespolními sportovci. Je to dáno nejen příjemným prostředím ke sportování a relaxaci, ale také zkušenými trenéry, kteří jsou schopni nastavit cvičební plán přímo na míru. Nezanedbatelným pozitivem je také přátelský přístup obsluhy k zákazníkům, kteří se tak rádi vracejí.

S rostoucím zájmem o služby fitness centra přišlo na řadu hledání dodavatele systému pro jeho komplexní správu. Cílem klienta bylo zajištění vstupního systému včetně dodávky turniketů, propojených s řízením vstupů a členskými čipovými kartami. Samozřejmostí byl i požadavek na zvýšení uživatelského komfortu návštěvníků centra pomocí webových rezervací, členských účtů a kreditového systému. Pro zvýšení obchodní výkonnosti centra majitelé poptávali pokročilé marketingové nástroje pro komunikaci se zákazníky umožňující rozesílání e-mailů a sms.

Všechny tyto požadavky splnila kombinace několika modulů systému CLUBSPIRE, který tak již několik dní pomáhá šaštínskému centru v boji o nové zákazníky a zvýšení loajality těch stávajících.

Pokud přemýšlíte o možnostech zefektivnění správy či zvýšení obchodní výkonnosti vašeho fitness centra, neváhejte nás kdykoli kontaktovat. Rádi se s vámi podělíme o naše bohaté zkušenosti, které jsme nasbírali za 11 let fungování na trhu.


Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více