Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Děti i dospělí si budou lekce aerobiku rezervovat přes CLUBSPIRE

Teplické studio Aerobic Karly Urbanové se stalo dalším sportovištěm, které se rozhodlo pro rezervační software CLUBSPIRE.

V teplickém areálu Perla najdete Aerobic Karly Urbanové - menší centrum se dvěma sály, kde majitelka Karla Urbanová se svým týmem pořádá kurzy aerobiku pro děti. Majitelka však nově plánuje využití prostor i pro skupinové lekce.

Spolu s tímto rozhodnutím přišlo ruku v ruce další. Pro zvýšení komfortu zákazníků i obsluhy si majitelka nechala navrhnout řešení na míru od CLUBSPIRE.

Ideální řešení pro malá centra

Karla Urbanová se tak přidala k dalším majitelům malých sportovišť, kteří díky CLUBSPIRE získali špičkový software i hardware pro efektivní správu centra za rozumné peníze.

Teplickému studiu jsme dodali pokladní šuplík a čtečku čipů, přičemž majitelka nechala čipy potisknout logem svého sportoviště.
Z modulů si Karla Urbanová vybrala deposit, členství a webové rezervace. Její klienti si tak mohou pohodlně rezervovat lekce přes internet a zaplatit na místě formou předem nabitého kreditu. Na věrné zákazníky pak čeká řada výhod.

V případě, že byste se chtěli dozvědět více o řešeních CLUBSPIRE pro menší sportoviště, neváhejte nás kdykoli kontaktovat.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více