Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Multifunkční areál Orel Telnice si vybral CLUBSPIRE

Multifunkční objekty jsou vždy výzvou a ani Orel Telnice nebyl výjimka. Přizpůsobili jsme CLUBSPIRE podle jeho potřeb a zájemci o cvičení si už mohou vybrané lekce rezervovat přes web.

Obec Telnice leží zhruba 15 km od Brna a kromě skvělého vína v ní najdete i spolek Orel Telnice. Pořádá různé kulturní akce a volnočasové aktivity pro děti včetně sportovních klubů.

A právě na sport klade Orel zvláštní důraz. Důkazem jsou hned tři sportoviště v Telnici i okolí. Je to ale právě Orlovna Telnice, která se nově pyšní na míru upraveným řešením CLUBSPIRE.

Do Orlovny na spinning i večeři

Když jsme Orlovnu popisovali jako multifunkční objekt, rozhodně jsme nepřeháněli. Můžete zde sportovat, relaxovat nebo třeba uspořádat svatbu. V areálu se totiž nachází:

* tělocvična,

• kuželna,
  • posilovna,
  • ricochet,
  • stolní tenis,
  • spinning,
  • biliard,
  • venkovní kurty pro tenis, volejbal, nohejbal a streetbal,
  • solárium,
  • restaurace,
  • prostory pro pořádání kulturních a společenských akcí.

Orel Telnice má řešení na míru

Tým CLUBSPIRE v Orlovně nejen instaloval nový systém, ale zajistil i hardwarové řídící jednotky a propojil je se stávajícím vybavením. Například turnikety už v Orlovně byly, my ale dodali nové čtecí zařízení magnetických karet.

Nový software se skládá z množství modulů od základních webových rezervací, přes řízení vstupů, klientské účty a kredit až po ovládání solária.

Nyní už si klienti Orlovny mohou díky CLUBSPIRE přes internet rezervovat:

• lekce spinningu a bodybalance,
  • hřiště na tenis, volejbal, nohejlbal a streetbal,
  • ricochet,
  • kuželky,
  • stolní tenis.

Řešení v Orlovně Telnice dokazuje, že se speciální software CLUBSPIRE dokáže přizpůsobit požadavkům každého klienta. Máte-li i vy zájem o naše řešení, kontaktujte nás.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE