Prosecco Residence Hardy aneb Když je spokojený klient vaší vizitkou

Zážitek nemá žádné parametry kromě jediného, a tím je hloubka. Na silný prožitek z pobytu nebo výborného jídla vsadil jeden z našich dalších klientů, kterým není nikdo jiný než Prosecco Residence Hardy. Pro tohoto klienta ale CLUBSPIRE nepracuje poprvé.

prosecco hardy residence

Jeden majitel, dvě skvělá místa

Rezervační systém CLUBSPIRE si klient nejprve objednal pro prvotřídní slovenský RM Sport Resort. V tomto fitku nechybí skupinové lekce, ani funkční zóna s boulderingovou stěnou nebo Fight Club. Na svoje si jednoduše přijde každý. A protože nám vzájemná spolupráce funguje dobře, rozhodl se majitel CLUBSPIRE integrovat i do jeho dalšího projektu Prosecco Residence Hardy.

valticeMood03

CLUBSPIRE a Plazaro společně

Jižní Morava ukrývá spoustu pokladů a jedním z takových skvostů je Prosecco Residence Hardy. Romantická stavba vsadila na kombinaci italského Toskánska spolu s tradiční moravskou pohostinností. Nadstandardně vybavené pokoje, dokonale zásobený vinný sklep a malebná moravská příroda. Co víc si přát? K dokonalosti chybí snad už jen bezproblémový chod celého areálu. A právě ten zajišťuje rezervační systém CLUBSPIRE ve spolupráci v hotelovým systémem Plazaro.

22041900_871846962992432_1053243760482786016_o

Bez čeho by to nešlo?

Aby mohlo všechno bezproblémově fungovat, bylo potřeba do rezidence dodat vybrané moduly. Mezi nimi je to například EET, tisk objednávek z kuchyně nebo touch obrazovka pro správu systému. A to by se samozřejmě neobešlo bez hardwaru, který v tomto případě reprezentují dvě pokladní tiskárny, tiskárna objednávek včetně bzučáku, dvě čtečky karet a čipů. Útratu z CLUBSPIRE systému jsme schopni klientovi poslat na hotelový účet, a tím pádem odpadávají starosti se dvěma účetními systémy nebo dvěma typy účtenek. Zároveň se návštěvník identifikuje rezidenční kartou a nemusí se tak starat o to, kde má peněženku. Díky propojení CLUBSPIRE a Plazara vznikl důmyslný systém, který nejenom usnadní obsluhu zaměstnancům, ale zároveň zpříjemní a zjednoduší pobyt všem návštěvníkům. Nezní to lákavě?