28. 3. 2019

CLUBSPIRE v ráji Adama Ondry

Kdo by neznal Adama Ondru, nejlepšího lezce světa? Jméno kudrnatého sympaťáka je od letoška spojené s novým lezeckým centrem Hangar. Jedno z nejmodernějších boulderových zařízení Evropy vzniklo v Brně, co by kamenem dohodil od sídla naší společnosti. Se sousedy jsme navázali spolupráci a společně vymysleli, jak to udělat, aby se odbavení vstupu nepodobalo zdolávání osmitisícovky.

19. 12. 2018

CLUBSPIRE pomáhá ve fitku i v dámském klubu.

Rezervační systém CLUBSPIRE nově používají tři velmi rozdílná sportovní centra. Jak jsme si s tím poradili?

23. 10. 2018

Vstupte s CLUBSPIRE do unikátního NUTREND World

Patří mezi největší a nejlépe vybavená fitness centra v České republice. Na třech patrech najdete prvotřídní posilovací stroje a další potřebné vybavení. K dispozici máte pokaždé také dozorového trenéra, takže se nemusíte bát, že budete nějaký cvik provádět nesprávně. O jakém skvělém místě to je řeč? NUTREND World.

4. 9. 2019

3. ročník CLUBSPIRE meetingu

Jaké nové moduly CLUBSPIRE nabízí? Co plánujeme na zbytek roku a na co se můžete těšit v roce 2020? Odpovědi přinese v pořadí už 3. CLUBSPIRE meeting.

12. 6. 2019

Připravte se s námi na eKasu

V Česku EET, na Slovensku nově eKasa. I slovenští podnikatelé se teď budou muset popasovat s online evidencí tržeb. V platnost vstoupí 1. ledna 2020. A CLUBSPIRE je připravený podat vám pomocnou ruku.

28. 5. 2019

Chodovská MMA základna jede na CLUBSPIRE

MMA (Mixed Martial Arts), tedy smíšená bojová umění, jsou na Karlovarsku spojená se jménem Michal Madej. Držitel významných ocenění, pod jehož vedením trénovalo mnoho úspěšných bojovníků, otevřel v Chodově Elite Gym And Fitness. A CLUBSPIRE pozval ke spolupráci.

28. 3. 2019

CLUBSPIRE v ráji Adama Ondry

Nabídnout kvalitní prostředí a služby pro nás bylo stejně důležité jako výběr vhodného software. CLUBSPIRE nám byl doporučen a ceníme si především možnosti čerpání depositu, který zároveň slouží jako pojistka proti zneužití online rezervací, které si naši klienti pochvalují stejně jako připravované akce, na které klienty upozorňujeme pomocí modulu eMail přímo z CLUBSPIRE. Příprava podkladů pro účetnictví je otázkou pár minut, kterou dříve nikdo z nás zrovna rád nedělal ;).