Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Marketingové tipy

Jak CLUBSPIRE motivuje k návštěvě fitcentra

V řadě našich článků jste se mohli dozvědět o výhodách, které rezervační systém CLUBSPIRE přináší vašemu fitcentru a kolik práce a času ušetří vám a vašemu personálu. Rezervační systém je tu ale hlavně pro vaše zákazníky! Dokážete si představit, jaký nespočet výhod mají online rezervace pro ně?

Informace o svém účtu, platných permanentkách a rezervacích najdou přehledně na jednom místě. Jak prostředí online rezervací vypadá, si můžete prohlédnout v našem článku. V dnešní uspěchané době, kdy se plány mění z minuty na minutu, není nic jednoduššího, než se přihlásit do CLUBSPIRE a rezervovat si ranní hodinu spinningu třeba o půlnoci. V případě telefonických rezervací by to bylo nemožné - nejenom, že by na recepci telefon už nikdo nezvedl, ale také by zákazník nevěděl, zda je na hodině ještě volno.


Díky CLUBSPIRE budou vaše hodiny vždy plné

Rezervační systém se storno poplatky je také silným motivátorem. Jít dnes večer do kina, nebo do fitka na rezervovanou hodinu? Storno poplatek v 50% či 100% výši ceny lekce toto rozhodování značně urychlí a to ve váš prospěch, protože nevyužité místo nepřijde nazmar. Zákazníky čekající na uvolnění místa na jejich hodině potěšíte modulem náhradníka, který jim s dostatečným časovým předstihem dá vědět, zda o svoji oblíbenou lekci nakonec nepřijdou.Plánování lekcí zajistí pravidelnost tréninku

Možností, jak své zákazníky motivovat k návštěvě fitcentra je spousta. Umožněte jim rezervaci lekcí na 14 dní dopředu, pokud to pro vás není problém. U zákazníků, kteří chodí pravidelně, můžete předpokládat, že si návštěvu oblíbené lekce nenechají ujít. Oni navíc ocení, že mají možnost si svůj cvičební plán naplánovat dopředu, bez obav, že na poslední chvíli bude lekce už obsazená. Naopak zákazníci, kteří s cvičením teprve začínají, nezapomenou na hodinu přijít, protože jim přijde upozornění e-mailem či sms v nastavenou dobu před začátkem lekce.

Rezervační systém CLUBSPIRE představuje silný motivační nástroj a vašim zákazníkům tak nebude nic bránit v jejich touze vyplavit endorfiny právě ve vašem fitku.
Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

webinarclubspire

Webinář, již tento čtvrtek 20.4. v 10 hodin

17.4.2023
Více
webinář10.11

Zmeškali jste Clubspire webinář z 10. 11. 2022?

Nevadí, zde máte malý výcuc!

21.11.2022
Více
managerčlánek

Managerské tipy a novinky Q2

Na dalším webináři nám Pavel představil novinky, které jsme připravili pro <br> klienty Clubspire. Webinář byl interaktivní, účastníci měli spoustu <br> zajímavých dotazů.

Štítky:
  • Marketingové tipy
  • CLUBSPIRE prakticky
3.8.2022
Více