Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Největší fitness v Uherském Brodě spoléhá na CLUBSPIRE


Be Free Fitness se pyšní statusem největšího fitka ve městě a nově i rezervačním systémem CLUBSPIRE. Majitelé ho hned využili na maximum a pro své klienty nachystali řadu výhod.

Studio Be Free Fitness tvoří posilovna se 40 stanovišti o celkové velikosti 230 m2. Samozřejmostí jsou špičkové stroje a zcela nová, oddělená kardiozóna. Kromě toho ve fitku najdete aerobní sál, kde probíhají skupinová cvičení, jako je například fitbox, kruhový trénink a hormonální jóga. Pro zájemce je k dispozici i solárium a další zkrášlující procedury. Specialitou je biofotonický skener, který vám změří hladinu antioxidantů v těle.
Fitko se stará o stálé zákazníky

S novým rezervačním systémem představili provozovatelé fitka nový ceník a především systém slev a výhod pro zákazníky. Když si jednorázově dobijí kredit, mohou získat až 25% slevu na vstup a 16% na nápoje. Kromě toho mohou využít možnosti splátky za členství.

V Be Free Fitness si zkrátka cení dlouhodobých zákazníků, což je velmi chytrý přístup. Spokojení a především vracející se klienti jsou nejen nejlepší reklamou, ale i stabilním zdrojem příjmů každého fitka.

Software i hardware od CLUBSPIRE

Z modulů si provozovatelé fitka vybrali následující sestavu:

K modulu čipové karty jsme pak dodali 100 kusů plastových karet s potiskem a 78 kusů klíčenek s čárovým kódem. Postarali jsme se také o další vybavení - PC, monitor, webkameru, pokladní šuplík i čtečku čárových kódů.

Pokud vás řešení pro Be Free Fitness zaujalo, kontaktujte nás a společně vymyslíme jedno i pro vás.


Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více