Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Clubspire je pro střelnici Base 47 trefou do černého


Přípravu na zbrojní průkaz nebo netradiční teambuildingové akce nabízí střelecké centrum Base47 v Chloumku u Mělníka. Pod dohledem zkušených instruktorů si vyzkoušíte střelbu z mnoha typů samonabíjecích pistolí, pušek a revolverů. Vše si navíc pohodlně rezervujete přes internet.

Ke střeleckému zážitku navíc nemusíte mít zbrojní průkaz. Užijete si tak zábavu s kolegy a vybijete zlost, kterou jste nahromadili v kanceláři.

Centrum Base47 nabízí i řadu výcvikových kurzů. V nich se dozvíte, jak zacházet s krátkými a dlouhými střelnými zbraněmi v rámci sebeobrany.

Důkladná příprava na zbrojní průkaz

Instruktoři vás na střelnici připraví také na zkoušky k získání zbrojního průkazu. Díky zkušeným školitelům nejen projdete u každého zkušebního komisaře, ale stanete se i zodpovědnými majiteli střelné zbraně.

Kromě toho pořádá střelecké centrum i další akce, jako jsou Dětský den nebo závod TACTICAL CUP.

Pohodlné rezervace díky CLUBSPIRE

Pro usnadnění obsluhy zákazníků si střelecké centrum Base47 vybralo rezervační systém CLUBSPIRE. Díky modulu rezervace tak teď mají přehled o vytíženosti instruktorů i střelnice. Návštěvníci si navíc můžou zamluvit termín přes internet.

Base 47 si pořídilo také moduly:

Střelnici jsme vybavili čipovými kartami

Aby se do areálu nedostal nikdo cizí, instalovali jsme čtečku na čipové karty. Ty jsme na sportoviště dodali také. Kromě toho jsme střelnici vybavili tiskárnou na účtenky a pokladním šuplíkem.

Pokud vás zaujalo řešení, které jsme připravili pro střelecké centrum Base47, kontaktujte nás a navrhneme to pravé i pro vaše sportoviště.
Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více