Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Fitness Kinesis láká TRX nadšence i maminky s dětmi

Nově otevřené Fitness Kinesis ve Vysokém Mýtě se přidalo k dalším fitcentrům po celé České republice, které používají rezervační systém CLUBSPIRE.

Fitko otevřelo teprve 3. ledna, už nyní má ale řadu fanoušků. Je za tím především široká nabídka, která vychází vstříc maminkám na mateřské, milovníkům body&mind cvičení i každému, kdo si rád dá pořádně do těla.

Dopoledne ve Fitness Kinesis probíhají cvičení pro rodiče s dětmi (i batolaty), v brzkém odpoledni pohybové kroužky pro děti od 5 do 7 let a později různé styly pro dospělé.
Skupinové lekce táhnou

Ve fitku najdete 2 sály. Jeden je multifunkční, druhý určený pro TRX a spinning. Fitcentrum se vydalo cestou skupinových lekcí, které jsou nyní ve fitness světě velkým trendem.

Nenarazíte tu tedy na posilovací stroje, na dětský koutek ale ano.

Skupinové lekce jsou náročnější na organizaci, proto fitko potřebovalo kvalitní rezervační systém. Jsme velmi rádi, že si zvolilo řešení od CLUBSPIRE.

Řešení pro skupinová cvičení

Fitness Kinesis jsme dodali jak hardwarové vybavení (PC, monitor, čtečka čárových kódů), tak potřebné moduly:

Samozřejmostí jsou také čipové karty, kterými se klienti při příchodu prokazují. Pokud se vám řešení pro Fitness Kinesis líbí, rádi vám navrhneme podobné na míru. Kontaktujte nás.Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více