Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Sporstudio Prima milují muži, ženy i děti!

SportStudio Prima je jedno z největších dvoupatrových fitness center v České Republice s řadou komplexních služeb a obrovským množstvím spokojených klientů.

Fitness centrum se nachází v Karlových Varech a disponuje perfektně vybavenou posilovnou (například 12 běhacích pásů a minimálně 25 stanovišť v kardio zóně).

Nabízí také nespočet skupinových lekcí (aerobic, zumba, bodyform, fitbox...) a mnoho dalších doplňkových služeb v podobě osobních trenérů, výživového poradenství, masáží, kosmetických služeb, obchodu se zdravou výživou a dalších.

Ve Sportstudiu Prima mají k dispozici vše potřebné muži, ženy, ale dokonce i děti.CLUBSPIRE POSKYTL SKVĚLÝCH 9 MODULŮ

Klient si vybral náš rezervační systém CLUBSPIRE s využitím modulů, které se postarají o snadnou a perfektní obsluhu zákazníků.

Moduly pro Sportstudio Prima:SPORTSTUDIO PRIMA JSME VYBAVILI 2 TURNIKETY

Kromě výše uvedených modulů jsme poskytli fitness centru i potřebný hardware (pokladní tiskárnu, záložní zdroj, čtečku čipů a další).

Turnikety jsou pro fitness centra velkou výhodou. Umožňují klientům expresní odbavení, díky tomu nemusí zdlouhavě čekat ve frontě až na ně přijde řada u obsluhy.

Pro personál je turniket rovněž obrovský pomocník. Obsluha se může s klidem věnovat například prodeji doplňkových produktů, poskytnutí informací novým klientům a podobně.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více