Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Trenčíňané cvičí s CLUBSPIRE

Vždy vysmátý kolektiv a vynikající ceny najdete ve Fitness klubu Južanka. Největší fitness centrum na sídlišti Jih v Trenčíně se nachází přímo v obchodním centru Južanka.

Osobní přístup ke zdravému životnímu stylu

Žádná uzavřená společnost svalovců, kam se bojíte přijít, když nemáte natrénováno. Na Južance sází na dobrou atmosféru, příjemné prostředí a ochotný kolektiv. Zaměstnanci přistupují ke každému zákazníkovi individuálně a konzultují i kvalitní fitness doplňky, výživu a tréninkové plány.

Za pouhých 3,3 € za jeden vstup můžete využít:

• posilovací stroje značky GRÜNSPORT
  • kardio zónu
  • workout věž
  • aerobní místnost
  • relax zónu
  • fitness bar.

Fitness club pořádá i velmi populární skupinové tréninky. Zacvičit v kolektivu s i můžete přijít na kruhový trénink, pilates nebo BodyBalance.

Jednoduchá registrace a správa členství odteď s Clubspirem

Na Južance se odteď náš software bude starat o členství, čipové karty, stornopoplatky, splátky za členství, e-platby, permanentky, náhradníky, sms a on-line rezervace a registrační poplatky. No prostě všechno, co by nemělo chybět v moderním fitness centru.

Co se hardwaru týče, do Trenčína jsme dodali:

• pokladní šuplík,
  • fiskální pokladnu,
  • čtečku EAN,
  • členské karty

Také by se vám líbilo takovéto komplexní řešení? Ozvěte se nám.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE