Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Ve Fit & Harmony fitness klubu je přátelská i rezervace

Přijdete poprvé do nového fitka, recepční vás přivítá zářivým úsměvem, provede vás celým prostorem a ten vás jednoduše okouzlí. Přesně tak to vypadá v dámském Fit & Harmony Fitness klubu.

Všechny dámy z Nitry, které rády cvičí v příjemném a přátelském prostředí, nyní navštěvují Fit and Harmony Fitness klub. Fitko vede tým mladých nadšenců pro sport a zdravý životní styl a nadšení je tu vidět v každé maličkosti.

Fitcentrum na ploše 400 m2 nabízístroje Rollen, Vacuwell, vibrační plošinu a další profesionální vybavení. Klientky také mohou zajít na jeden ze dvou typů kruhového tréninku nebo si rezervovat místo na skupinové lekci.

Do fitka stačí klíčenka

Protože se v klubu snaží o přátelskou atmosféru, jako rezervační systém si zvolili CLUBSPIRE, který klientkám zaručuje dokonalý komfort. Každá zákaznice má svou čipovou kartu nebo klíčenku a pomocí nabitého kreditu a čtečky čipů na recepci za vstup platí jedním “pípnutím”. Hardware vhodně doplňuje softwarový modul zákaznické identifikátory.

Fit & Harmony má pouze 2 sály a patří tak mezi menší fitcentra. Vedení ale dobře ví, že se ani u malého fitka nesmí podceňovat správa a komunikace s klienty. Nejvíce tu pracují s modulem permanentky a svým klientkám nabízí lákavé balíčky služeb.

Systém odměn pro věrné i nové klientky

Pokud by chtěl někdo koupit členství v klubu jako dárek, není problém - recepční mu rády vystaví voucher. Pomocí stejného modulu může vedení zároveň odměňovat stávající klientky. Díky modulu firemní členství zase mohou firmy svým zaměstnankyním nabídnout benefit v podobě příspěvků na sportovní aktivity.

Fitcentru Fit & Harmony jsme systém CLUBSPIRE upravili na míru a samozřejmě nechybí ani trojice základních modulů e-mail, deposit a webklient. Máte i vy zájem o personalizované řešení pro vaše fitcentrum? Pište, volejte a společně sestavíme perfektní systém přesně podle vašich potřeb.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE