Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
  • Centra s CLUBSPIRE

Zalyžujte si s CLUBSPIRE pod střechou a v teple

Rodina CLUBSPIRE se rozrostla o dalšího člena. A ne ledajakého - Skiaréna Milovice nabízí první lyžařský trenažér v České republice. To musíte vyzkoušet!

Představte si lyžování na nekonečném svahu bez front u vleků, nepřízně počasí a bezohledných frajírků. Paráda, že? Na takovém svahu si v klidu vypilujete techniku a otestujete možnosti pod dohledem zkušeného instruktora.

Máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte jezdit do Alp, abyste takový svah našli. Najdete ho totiž mnohem blíž - v Milovicích vzdálených jen 45 minut jízdy vlakem od Prahy.

Sjezdovka pro každého

Skiaréna Miloviceje skutečný ráj pro všechny milovníky lyžování. Ti díky speciálnímu trenažéru nemusí lyže odkládat ani v létě. Trenažér umožňuje trénování dětem od 5 let a lyžařům všech úrovní pokročilosti.

Podívejte se, jak lyžování na trenažéru v Milovicích vypadá.

Výuka lyžování probíhá v malých skupinkách pod dohledem trenéra. Můžete si rezervovat i soukromou lekci nebo zapsat své dítě do lyžařského oddílu. Na místě vám půjčí i lyže, s sebou si vezměte jen lyžáky a helmu.

V Milovicích používají SmartBox

Skiareál Milovice je relativně malé sportoviště, které potřebovalo pouze doplněk ke svému stávajícímu systému správy. Zvolilo si proto jednoduché, rychlé a levné řešení SmartBox od CLUBSPIRE, které obsahuje základní moduly:

Pokud hledáte rychlé a chytré řešení i vy, ozvěte se nám a do týdne už může být SmartBox v ostrém provozu.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup