Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Zalyžujte si s CLUBSPIRE pod střechou a v teple

Rodina CLUBSPIRE se rozrostla o dalšího člena. A ne ledajakého - Skiaréna Milovice nabízí první lyžařský trenažér v České republice. To musíte vyzkoušet!


Představte si lyžování na nekonečném svahu bez front u vleků, nepřízně počasí a bezohledných frajírků. Paráda, že? Na takovém svahu si v klidu vypilujete techniku a otestujete možnosti pod dohledem zkušeného instruktora.

Máme pro vás dobrou zprávu. Nemusíte jezdit do Alp, abyste takový svah našli. Najdete ho totiž mnohem blíž - v Milovicích vzdálených jen 45 minut jízdy vlakem od Prahy.

Sjezdovka pro každého

Skiaréna Miloviceje skutečný ráj pro všechny milovníky lyžování. Ti díky speciálnímu trenažéru nemusí lyže odkládat ani v létě. Trenažér umožňuje trénování dětem od 5 let a lyžařům všech úrovní pokročilosti.Podívejte se, jak lyžování na trenažéru v Milovicích vypadá.

Výuka lyžování probíhá v malých skupinkách pod dohledem trenéra. Můžete si rezervovat i soukromou lekci nebo zapsat své dítě do lyžařského oddílu. Na místě vám půjčí i lyže, s sebou si vezměte jen lyžáky a helmu.

V Milovicích používají SmartBox

Skiareál Milovice je relativně malé sportoviště, které potřebovalo pouze doplněk ke svému stávajícímu systému správy. Zvolilo si proto jednoduché, rychlé a levné řešení SmartBox od CLUBSPIRE, které obsahuje základní moduly:


Pokud hledáte rychlé a chytré řešení i vy, ozvěte se nám a do týdne už může být SmartBox v ostrém provozu.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více