Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
 • Centra s CLUBSPIRE

Zlínské Sportcentrum Maty spoléhá na CLUBSPIRE

Už třináct let chodí ve Zlíně lidé cvičit do Sportcentra Maty. Jeho provozovatelé se nyní rozhodli zjednodušit návštěvníkům rezervace a sobě práci s papírováním. Zvolili proto software CLUBSPIRE.

Ve Sportcentru Maty najdete čtyři tělocvičny a s formováním postavy vám pomůže 32 instruktorů. I proto patří ve Zlíně k nejoblíbenějším. Na své si tu přijdou milovníci:

 • schwinncyclingu
 • alpinningu,
 • bodystilingu,
 • fitboxu,
 • TRX,
 • Powerplatu,
 • trampolín,
 • power jógy,
 • kruhového tréninku,
 • posilování s kettlebely.

Po cvičení se můžete občerstvit v kavárně. Provozovatelé mysleli i na děti, které si můžou hrát v dětském koutku, zatímco si maminky dávají pořádně do těla.
V široké nabídce se vyznáte snadno

A protože Sportcentrum Maty nabízí mnoho aktivit, potřebuje spolehlivý software, ve kterém se návštěvníci snadno zorientují a pohodlně si rezervují vybrané lekce. Software CLUBSPIRE jsme Sportcentru Maty přizpůsobili na míru a nainstalovali jsme moduly, které provozovatelé opravdu využijí. Nově mohou rozesílat klientům SMS, e-maily a ty věrné odměňovat vouchery. Zákazníci si tak budují loajalitu k centru, rádi se do něj vracejí a s sebou přináší další peníze.

Na cvičení jen s kartičkou a drobnými v kapse

Návštěvníci vše pohodlně zaplatí přes internet díky e-platbám a při vstupu do sportcentra už jen předloží čipové karty. Mohou tedy klidně vyrazit nalehko a nenosit s sebou peněženku. I když na druhou stranu - kvůli výborné kavárně by to byla škoda. Pravidelní návštěvníci si navíc mohou pořídit výhodné permanentky, stát se členy sportcentra a mít tak přístup k výhodným nabídkám.

Ve Sportcentru Maty nyní využívají i modul stornopoplatky, který učí zákazníky zodpovědnějšímu přístupu k rezervacím. A pokud někdo přeci jen své místo na hodině zruší, systém informuje nahradníky.

Řešení ve Sportcentru Maty dokazuje, že speciální software CLUBSPIRE přizpůsobíme přesně podle požadavků klienta. Máte-li i vy zájem o naše řešení, neváhejte nás kontaktovat.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více