Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

CLUBSPIRE a jeho komplexní řešení, tentokrát v České Lípě

Komplexní rezervační systém a software pro sportovní centra CLUBSPIRE byl nedávno spuštěn v rámci Sportovně relaxačního centra HALA v České Lípě. Finální řešení je opravdu velmi obsáhlé, pojďme se tedy podívat, co všechno tento software umí.


Sportovně relaxační centrum HALA nabízí velmi obsáhlou nabídku sportů, mezi které patří tenis, badminton, spinning, cvičení na trampolinách, aerobic, pilates, zumba, fitbox a další. Kromě sportovních aktivit nabízí centrum svým návštěvníkům i občerstvení ve vlastní restauraci, takže nároky na komplexní provozní software, který musí zvládat obsluhu všech sportovišť i restaurace zároveň, jsou opravdu nemalé.

  • Základním kamenem poskytovaného řešení pro řízení provozu jednotlivých sportů jsou bezesporu nové webové rezervace, které umožňují návštěvníkům snažší objednání služby než dříve.
  • Softwarové řešení CLUBSPIRE pro Sportovně relaxační centrum HALA neobsahuje jen základní marketingové nástroje jako, zákaznický kredit, klubové členství či správu agendy firemních zákazníků. Jeho hlavní výhodou je zaměření na budování vztahů s klienty, k němuž patří zejména zasílání e-mailů či SMS. Nejde jen o hromadné rozesílání, systém nabízí možnost klienty konkrétně segmentovat a zajistit tak maximální účinek marketingových sdělení.
  • Jako doplněk výše jmenovaných funkcí skvěle poslouží udělování slev pomocí voucherů, které tak zajistí další marketingovou podporu.
  • Pro podporu motivace využívání služeb centra je aplikován modul stornopoplatků, který tak do značné míry snižují nevyužití objednávek.
  • Vysokou míru komplexnosti řešení potom podtrhuje zařazení modulu pro správu restaurace Touch, který ovládá veškeré aktivity pomocí velmi intuitivního dotykového rozhraní.

Do budoucna přejeme našemu klientovi hodně úspěchů a těšíme se na budoucí spolupráci při správě a zlepšování poskytovaných služeb!

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

foto

Automatizované a bezobslužné provozy

11.5.2021
Více
1353.jpg

Webinář “Shrnutí 2020 a novinky 2021“

21.12.2020
Více
1287.jpg

Webinář "Znovuotevření fitness - korouš 2"

2.12.2020
Více