Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

DrFit ordinuje v Řepích s CLUBSPIRE

Nové fitness studio DrFit najdete přímo v OC Řepy v Praze. Kromě špičkového vybavení, skupinových lekcí a zkušebního cvičení zdarma má další obrovskou výhodu - nikdy nezavírá.

DrFit má otevřeno 24 hodin denně 7 dní v týdnu. Kromě toho při uhrazení členského poplatku (už od 299 Kč měsíčně) získáte:

  • - diagnostiku těla,
  • - cvičební plán,
  • - konzultaci s trenérem.

Než si členství zaplatíte, můžete vyzkoušet lekci zdarma. Nekupujete tak zajíce v pytli a přesně víte, za co platíte. Potěší i fakt, že během cvičení máte parkování zdarma. Pražské fitko zkrátka myslí na všechno.Hubnutí, posilování i aktivní odpočinek pod jednou střechou

DrFit je vybavené stroji vlastní značky. Klienti tu najdou rozsáhlou kardio zónu, posilovnu, činkárnu i strečinkovou zónu. Kromě toho je součástí fitka i aerobní sál pro kruhový a funkční trénink.

Software pro maximální pohodlí

Těší nás, že si fitko tak orientované na kvalitu jako DrFit, vybralo za rezervační systém CLUBSPIRE. Samozřejmostí jsou moduly členství, storno poplatky, náhradníci, kredit a e-platby. Pro komunikaci zase poslouží e-mail, SMS a voucher.

O šíři nabízených služeb pak nejlépe svědčí další volba modulů:

Hardware pro vstup 24/7

Nonstop otevírací doba vyžaduje speciální hardware pro vstup členů. DrFit jsme proto dodali přístupový systém do budovy OC Řepy i samotného fitka. Kromě toho jsme se postarali také o zařízení, které ovládá turniket.

Zaujalo vás softwarové a hardwarové řešení pro DrFit? Kontaktujte nás a navrhneme to pravé i pro vaše fitko.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více