Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

V Hustopečích cvičí přímo na náměstí

Přímo na náměstí v Hustopečích u Brna vyrostl moderní Fitness club Freedom. Fitko o rozloze 330 m2 zatím nabízí jen perfektně vybavenou posilovnu, brzy ale přibudou i skupinové lekce.

Ještě v polovině ledna probíhaly ve fitku a jeho okolí stavební práce, ani to ale nezabránilo prvním návštěvníků, aby vyzkoušeli zbrusu nové stroje. Na mnoha místech se navíc buduje pořád - chystají se sály na skupinové lekce.

Ostrý provoz totiž vypukne až 1. února. Sledujte webové stránky a facebookový profil fitka pro aktuální informace.

Fitko počítá s velkým množstvím návštěvníků

Exkluzivní lokalita, špičkové vybavení a designový interiér lákají návštěvníky už nyní a je jasné, že po otevření bude zájem o fitko obrovský. Jeho provozovatelé proto nic nepodcenili a objednali si rovnou 500 plastových kartiček a 200 klíčenek s čárovým kódem.

Objednávka zahrnovala i další hardware:

• PC,
  • dotykový monitor,
  • účtenkovou tiskárnu,
  • pokladní šuplík,
  • čtečku čárových kódů,
  • webkameru,
  • záložní zdroj.

Kompletní softwarové řešení

Hardware by ale byl k ničemu, kdyby v něm nebyl kvalitní software. Provozovatelé se rozhodli pro rezervační systém CLUBSPIRE a po poradě s naším fitness poradcem zvolili základní moduly deposit, členství, čipové karty, voucher a permanentky. Pro komunikaci poslouží e-mail a SMS, zákazníci zase mohou pohodlně platit prostřednictvím e-platby.

Aby provozovatelé zabránili rušení rezervací na poslední chvíli, pořídili si moduly storno poplatky a náhradník. Klienti tak budou brát rezervace vážně a pokud je přeci jen na poslední chvíli zruší, fitko o peníze nepřijde.

Pro firmy nabízí fitko službu Fitness jako benefit pro zaměstnance. S touto službou pomáhá modul firemní zákazník, který umožňuje vytvořit účet se seznamem zaměstnanců, nakoupit na něj kredit a každému zaměstnanci vystavit jeho vlastní kartičku. Každá navíc může mít vlastní výhody.

Rádi navrhneme řešení i pro vaše fitko - ozvěte se nám.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE