Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

O klienty hokejového fitness v Pardubicích nově pečuje CLUBSPIRE

Asportshemsky training centrum není jen tak ledajaké fitness. Díky speciálním strojům zde trénují převážně hokejisté. Jen málokde totiž najdou bruslařský trenažer, syntetický led a vyzkouší si střely na umělého brankáře.

Největším lákadlem v Asporthemsky training centrum je bruslařský trenažer Skatemill. Na něm trénují koordinaci bruslení a práci s pukem hokejisté všech věkových i zkušenostních kategorií. Díky natáčení na kameru mohou svůj trénink analyzovat.

Majitel training centra je otec Aleše Hemského, hráče z NHL. Začínající hokejisté budou v dobrých rukou.

V Asportshemsky vyznávají efektivní trénink

I milovníci klasického fitness si zde přijdou na své. Ve fitness zóně mohou cvičit podle zásad tzv. funkčního tréninku - rovnoměrného zatížení celého svalstva v těle a posilování s vlastní vahou a minimem pomůcek.

Training club myslí na své klienty pohodlným softwarem

Pardubické training centrum si vybralo bohaté softwarové i hardwarové vybavení. CLUBSPIRE dodal celkově 15 modulů, například:

Zákazníci ale jistě ocení i další pohodlné služby jako firemní členství, nebo voucher. Ten umožňuje majiteli centra vydávat slevové poukazy, které jsou stále mocnějším marketingovým nástrojem.

Bez kvalitního hardwaru to nejde

K plnému využití efektivních softwarových nástrojů, CLUBSPIRE přidal nezbytný hardware:

• - 2 počítače,
  • - klubové karty,
  • - čipové klíčenky,
  • - pokladní tiskárnu.

Líbí se vám řešení pro Asporthemsky training club? Kontaktujte nás a společně vymyslíme jedno i pro vás.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE