Předčasný vánoční dárek ve Valašském Meziříčí: nové fitko se systémem CLUBSPIRE

V pondělí 14. 12. mohli do Rfitness, nového fitness centra ve Valašském Meziříčí, vstoupit první návštěvníci. Zatím sice jen na zkoušku, ale na leden se už chystá slavnostní otevření!

Krásné stroje Panatta, každodenní provoz a velký sál pro skupinová cvičení. Vším tím se může chlubit nové fitcentrum Rfitness. To je ale pouze začátek. Fitko do budoucna plánuje také spolupráci s maséry, vyladění svého webu a také samotné oficiální otevření.

Majitel Rfitness chce, aby jeho fitko před oficiálním otevřením fungovalo na 100 %. Takový přístup je nám velmi sympatický a proto jsme rádi, že se majitel při řešení webových rezervací spolehl na systém CLUBSPIRE.

Softwarové řešení pro Rfitness

Webové rezervace ale nejsou jediným řešením, které jsme fitku dodali. Jen z modulů je to například:

Klienti se budou ve fitku prokazovat čipovými kartami. Na nich mohou mít díky modulu deposit předplacený kredit nebo permanentky. Vše si samozřejmě mohou koupit z pohodlí domova pomocí e-platby. Specialitou je úhrada poplatku za členství na splátky.

Při příchodu do fitka se klienti nemusí zdržovat placením, jednoduše “pípnou” kartou a obsluha jim odečte potřebný obnos. Díky instalovanému modulu touch to půjde snadno - intuitivní dotykové rozhraní obsluze významně usnadní práci.

Komunikaci s klienty zajistí moduly e-mail a SMS, které umožňují praktické filtrování příjemců zpráv.

CLUBSPIRE se postará také o hardware

Rfitness se na CLUBSPIRE spolehlo i s dodávkou hardwaru. Kromě PC a klasického a dotykového monitoru pro efektivní užívání modulu touch jsme dodali také:

- server,
- čtečku čárových kódů,
- účtenkovou tiskárnu,
- záložní zdroj,
- webkameru.

Líbí se vám řešení pro Rfitness? Vašemu fitku, restauraci nebo hotelu navrhneme vlastní! Stačí, když se nám ozvete.