Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup
Štítky:
  • Centra s CLUBSPIRE

Software CLUBSPIRE se hodí i pro salony krásy. Důkazem je Salon Prestige


S krásnějšími nehty i tváří odejdete po návštěvě Salonu Prestige v Rimavské Sobote na Slovensku. Postarají se tam o vás zkušené kosmetičky Gitka a Lucka. A protože mají čím dál více zákazníků, potřebují spolehlivý software, aby klienty efektivně odbavily. Vybraly si CLUBSPIRE.

Majitelky se řídí heslem, že zdraví se sice nedá koupit, ale díky profesionální péči může být každý krásný a cítit se lépe. Abyste se cítili dobře i vy, připravily rozmanité služby.
Patří mezi ně:

  • manikúra – klasická, japonská, wellness
  • pedikúra – suchá, mokrá, kombinovaná, ošetření kaviárem
  • kosmetika – masáž ultrazvukem, ION, ošetření přístrojem OCTOLINE
  • chemický peeling
  • mezoterapie tváře
  • mezoterapie +
  • kavitace
  • radiofrekvenční ošetřeníPohodlí při procedurách i před nimi

Aby si zákazníci návštěvu nejen v klidu užili, ale i objednali, rozhodly se Gitka a Lucka využít služeb našeho softwaru. Pravidelné klienty nyní oslovují pomocí SMS a e-mailů a nabízí jim novinky v nabídce nebo vouchery. Díky tomu získávají věrné zákazníky a dále s nimi budují vztah. Výsledkem je pak větší návštěvnost salónu a tím i vyšší obrat.

Pro pravidelné návštěvníky připravily Gitka s Luckou permanentky a také členství. Klienti si také nově mohou předplatit kredit díky e-platbám. Už tedy nehrozí, že by s čerstvou manikúrou lovili bankovky v peněžence.

Aby se dostalo na všechny a nezodpovědní návštěvníci nezapomínali na rezervace, zajistí modul stornopoplatky. A pokud se ve vytíženém čase uvolní místo, systém kontaktuje náhradníky.

Salonu jsme zkrášlili CLUBSPIRE na míru

Specialitou v řešení CLUBSPIRE pro Salon Prestige je vkládání souborů k zákaznickým účtům. Majitelky tak mohou vyfotit zákazníka na začátku hubnoucí kúry, jeho fotografii vložit do systému a postupně přidávat další. Zákazník tedy sám vidí, jaký dělá pokrok. Kromě fotografií se do systému dají nahrávat i smlouvy a protokoly.

Jeden lak na nehty používají majitelky, druhý je na prodej. Jak zařídit, aby v produktech nebyl zmatek? Díky dvěma skladům získají Gitka s Luckou přehled o produktech na prodej i těch využívaných při procedurách.

Pořádek ve dvou účetnictvích zase zajistí pokladní systém, který tiskne i dva druhy účtenek. Salon Prestige je důkazem, že speciální software CLUBSPIRE využijete i jinde než ve fitness centru. Domluvíme se s vámi a přizpůsobíme ho podle vašich požadavků. Máte-li i vy zájem o naše řešení, kontaktujte nás.

Potřebujete upřesnit informace nebo poradit, co je pro Vás nejvýhodnější?

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

Aktuálně o CLUBSPIRE

wellness orion a clubspire

Představujeme Vám WELLNESS ORION

Moderní wellness centrum ve čtvrti Lesná v Brně.<br> V rozhovoru jsme se podívali na použití technologií k vylepšení zážitků z wellness služeb.

12.2.2024
Více
kera

Bezobslužné keramické studio

V centru Brna se otevřela keramická dílna, kde si můžete zajít např. na hrnčířský kruh a dovnitř se dostanete za pomocí pin kódu.

16.1.2024
Více
Snímek obrazovky 2024-01-16 v 11.09.32

Rosteme s vámi

V roce 2023 naši klienti otevřeli své další pobočky a my jsme byli u toho! Systém umožňuje nastavit pobočky přímo v původním prostředí a umožní tak hladký přechod.

9.11.2023
Více