Ukázka zdarma

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Stačí vyplnit jednoduchý formulář a začínáme! Nenechte si ujít ukázku systému CLUBSPIRE zdarma.

Zavřít Popup

V Klánovicích mají nové fitness. A CLUBSPIRE je u toho

2 sály, 2 solária a především profesionální vybavení Rogue. Fanoušci crossfitu, slyšeli jste správně. Ve Fitness Klánovice mají vybavení, které používají profesionálové na Crossfit Games.

Nové fitness centrum zaměřené na crossfit otevřelo v pražských Klánovicích už před Vánoci a na svém facebookovému profilu hned od začátku nabízelo návštěvníkům celou řadu lákadel:

• - profesionální vybavení Rogue,
  • - špičková solária Ergoline Excellence 700,
  • - výborná káva,
  • - hudební aparatura s integrovaným iPadem a aplikací Apple Music, takže si každý může pustit cokoli chce.

Ve Fitness Klánovice mysleli zkrátka na vše, proto velkou pozornost věnovali i výběru rezervačního systému. Fitko nabízí skupinové lekce taeba nebo fit kickboxu se špičkovými trenéry, takže je určitě lepší si zamluvit místo předem.

Moduly pro Fitness Klánovice

CLUBSPIRE pro Fitness Klánovice sestavil řešení na míru složené z modulů:

Klienti navštěvující Fitness Klánovice dostanou čipové karty a mohou si pořídit výhodné permanentky. Rezervace vybraných lekcí snadno provedou přes internet a mohou je tam také zaplatit pomocí e-platby. Manažer s nimi může jednoduše komunikovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Hardware pro ovládání solárií i šuplíky

Z hardwaru jsme fitku dodali následující vybavení:

- čtečka čipů Mifare,
- 2x šuplík,
- čtečka čárových kódů,
- účtenková tiskárna,
- řídící jednotka Guido pro ovládání solárií.

Zaujalo vás řešení CLUBSPIRE pro Fitness Klánovice? Ozvěte se nám a najdeme to pravé i pro vás.

Mám zájem o firemní fitness

Kontakujte nás pro Vaši ukázku ZDARMA

Zavřít Popup