CLUBSPIRE

Software, který šetří peníze a efektivně řídí provoz centra

V Klánovicích mají nové fitness. A CLUBSPIRE je u toho

Fitness centrum Klánovice - rezervační systém Clubspire

2 sály, 2 solária a především profesionální vybavení Rogue. Fanoušci crossfitu, slyšeli jste správně. Ve Fitness Klánovice mají vybavení, které používají profesionálové na Crossfit Games.

Nové fitness centrum zaměřené na crossfit otevřelo v pražských Klánovicích už před Vánoci a na svém facebookovému profilu hned od začátku nabízelo návštěvníkům celou řadu lákadel:

• - profesionální vybavení Rogue,
  • - špičková solária Ergoline Excellence 700,
  • - výborná káva,
  • - hudební aparatura s integrovaným iPadem a aplikací Apple Music, takže si každý může pustit cokoli chce.

Ve Fitness Klánovice mysleli zkrátka na vše, proto velkou pozornost věnovali i výběru rezervačního systému. Fitko nabízí skupinové lekce taeba nebo fit kickboxu se špičkovými trenéry, takže je určitě lepší si zamluvit místo předem.

Fitness Klánovice - Clubspire

Moduly pro Fitness Klánovice

CLUBSPIRE pro Fitness Klánovice sestavil řešení na míru složené z modulů:

Klienti navštěvující Fitness Klánovice dostanou čipové karty a mohou si pořídit výhodné permanentky. Rezervace vybraných lekcí snadno provedou přes internet a mohou je tam také zaplatit pomocí e-platby. Manažer s nimi může jednoduše komunikovat prostřednictvím SMS nebo e-mailu.

Rezervační systém Clubspire

Hardware pro ovládání solárií i šuplíky

Z hardwaru jsme fitku dodali následující vybavení:

- čtečka čipů Mifare,
- 2x šuplík,
- čtečka čárových kódů,
- účtenková tiskárna,
- řídící jednotka Guido pro ovládání solárií.

Zaujalo vás řešení CLUBSPIRE pro Fitness Klánovice? Ozvěte se nám a najdeme to pravé i pro vás.